• Medomet radiálny R-12 Langstroth rámik. Antikora 220V
Medomet je navrhnutý pre prácu s rámami LR štandardmi. Tieto extraktory môže byť umiestnený rám 12, kde sady rám v stojane - zásobníku na rotora, stanovisko, že na spodnej strane rámu je nastavený proti osi. Ako zvláštne Okrem tohto vrcalljku, na žiadosť zákazníka, dodala kazetu rám, ktorý je pripojený k rotora radiálnymi vyťahovacia na vnútornej strane, a tak radiálne medomet ľahko premení tangenciálny. Medomet je elektricky ovládané (voliteľne i ručná prevádzka).

Rozmery odsávača: závesné telo 640 mm, výška 930 mm odsávače, priemer 756 mm

Motor, ktorý je napájaný z 220 umiestnený na hornej časti extraktora, lamely (voliteľne motor môže byť a spodnej časti extraktora).

Electronics, ktoré boli postavené v týchto odsávačov mať kontrolu zapnutie / vypnutie, reguláciu otáčok, regulácia času 1-10minuty, tlačidlo pre aktiváciu cyklu a prepnúť na trvalé a časovo obmedzené práce, ako viac a funkcia pre zmenu smeru otáčania.

Elektrické radiálne odsávača môže byť poloautomatické alebo automatické. V poloautomatickom odsávačov užívateľ počas prevádzky určuje rýchlosť otáčania času extrakčnou rotora a medu. Zákazník si môže definovať a automaticky Ovládací panel, s kým ona poskytla viac rotácie rýchlosti, pre každú rýchlosť pred alebo počas pôrodu, a určuje prevádzkovú dobu, a prechod z nižšej na vyšší rýchlostný stupeň prebieha automaticky a zastavenie odsávania na konci skôr definovaný čas. Štandardné prevedenie pre radiálne extraktory, obsahuje ovládacie prvky pre riadenie otáčok a času a príkazy pre spustenie a zastavenie.


Medomet radiálny R-12 Langstroth rámik. Antikora 220V

  • Kód produktu: Medomety a diely k medometom
  • Dostupnosť: Skladom
  • 1,596.00€

  • Bez DPH: 1,330.00€